משחק קופסה - צבע וחצי

ארבעה משחקי צבעים במשחק אחד המתאימים לדרגות קושי שונות.

משחק לפיתוח התפיסה החזותית, מיומנויות של חשיבה אינטואיטיבית וקשר עין-יד.

המשחק משפר את מיומנות זריזות הידיים ומחדד את יכולת ההבחנה בין הצבעים.

 

ניתן לשחק ב-4 משחקים שונים:

משחק זריזות ותפיסה מהירה – במשחק זה משחקים עם הקוביות ועם כרטיסים בעלי שני צבעים בלבד.

מערבבים את כל כרטיסי המשחק ומפזרים אותם במרכז השולחן, כשהצד עם הצבע גלוי כלפי מעלה. השחקן הצעיר מתחיל. הוא זורק את הקוביות על השולחן (אפשר להחליט שיש זורק קוביות קבוע ואפשר לעשות סבב בין השחקנים). כל השחקנים מחפשים את הכרטיס עם הצבעים בהתאמה לצבעים שבקוביות (לדוגמה – קוביה אחת מראה אדום וקובייה שניה ירוק, על השחקנים למצוא כרטיס שמופיע עליו חצי עיגול ירוק וחצי עיגול אדום).

השחקן הראשון שמזהה את הכרטיס המתאים מכריז "מצאתי" ולוקח את הכרטיס. יתר השחקנים בודקים את הכרטיס, אם הכרטיס מתאים לצבעים שעל הקוביות, השחקן מקבל את הכרטיס ומניח אותו לצידו. אם הכרטיס אינו תואם, הכרטיס חוזר למקומו על השולחן והתור ממשיך. המנצח: השחקן הראשון שהצליח להשיג עשרה כרטיסים.

 

משחק זיכרון למתחילים – במשחק זה משחקים ללא הקוביות ועם זוג כרטיסים מכל צבע. סך הכל 21 כרטיסים.

מערבבים את כרטיסי המשחק ומסדרים אותם במרכז השולחן, כשהצד עם הצבעים הפוך כלפי מטה. כל משתתף הופך בתורו שני כרטיסים ומראה אותם לכולם. אם הכרטיסים תואמים, הוא מקבל את הכרטיסים ומניחם לצידו. הוא גם זכאי לתור נוסף. אם הכרטיסים אינם תואמים, הוא מחזיר את הכרטיסים למקומם והתור עובר לשחקן הבא. לקטנטנים, ניתן לשחק עם קובייה אחת וכרטיסים בעלי צבע אחד בלבד, זורקים את הקובייה והילד צריך למצוא את הכרטיס עם הצבע התואם.  המנצח: השחקן שאסף את מספר הכרטיסים הרב ביותר.

 

משחק זיכרון למתקדמים – במשחק זה משחקים עם הקוביות ועם זוג כרטיסים מכל צבע. סך הכל 42 כרטיסים (רק כרטיסים עם שני צבעים).

מערבבים את כל כרטיסי המשחק ומסדרים אותם במרכז השולחן, כשהצד עם הצבעים הפוך כלפי מטה. השחקן הצעיר מתחיל וזורק את הקוביות על השולחן. הוא הופך כרטיס ומראה אותו לכולם. אם הכרטיס מתאים לצבעים שהראו הקוביות, הוא מקבל את הכרטיס ומניח אותו לצידו. הוא גם זכאי לתור נוסף. אם הכרטיס אינו תואם, הוא מחזיר את הכרטיס למקומו והתור עובר לשחקן הבא. המשחק מסתיים כאשר לא נשארים כרטיסים על השולחן. המנצח: השחקן שאסף את מספר הכרטיסים הרב ביותר.

 

דומינו צבעים – במשחק זה משחקים עם כל כרטיסי המשחק. (רק כרטיסים עם שני צבעים).

מערבבים את כל הכרטיסים, כל שחקן מקבל חמישה כרטיסים ולא מראה אותם ליתר השחקנים. שאר הכרטיסים נערמים במרכז השולחן והם משמשים כקופה. עכשיו לוקחים מהקופה המרכזית כרטיס אחד ומניחים אותו גלוי במרכז השולחן. השחקן הצעיר מתחיל, ואחריו כל שחקן צריך בתורו להניח באחד מן הצדדים כרטיס שבו מופיע צבע זהה לצבע הקיים על השולחן. לדוגמה, אם הנחנו כרטיס שבו מופיעים הצבעים אדום וכחול השחקנים יכולים להניח לידו כרטיס שמופיע בו הצבע האדום (צמוד לצד של הצבע האדום) או כרטיס עם הצבע הכחול (צמוד לצד של הצבע הכחול). ממשיכים לשחק באותה שיטה. אם אין ברשותו של שחקן כרטיס מתאים, הוא לקוח כרטיס מהקופה. המנצח: השחקן שסיים ראשון את הכרטיסים שברשותו.

 

מה בקופסה?

63 כרטיסים – 2 צבעים

6 כרטיסים צבע אחד

2 קוביות צבעים

 

גיל: 3-99

משתתפים: 2+

שחקו, למדו ותיהנו!

 49.90

במלאי

* המחירים תקפים לרכישה באתר בלבד

משלוחים חינם לכל חלקי הארץ !

בקנייה מעל 199 ₪ ועד 5 ימי עסקים 

  • בקנייה מתחת ל-199 ₪ עלות המשלוח היא 30 ₪

מדיניות החזרות

מדיניות ביטול עסקה והחזרת מוצרים 

החלפה והחזרת מוצרים:

זיכוי/החלפת מוצר יתבצע בצירוף חשבונית רכישה בלבד תוך 14 ימים מיום הרכישה.

זיכוי/החלפה יתאפשר רק על מוצרים שלא נפתחו מאריזתם המקורית, לא נפגמו ולא חלה הרעה מוחשית במוצר ובאריזתו ושלא נעשה בהם כל שימוש מכל סוג שהוא.

סכום הזיכוי יהיה זהה לסכום ששולם בפועל בעת רכישת הפריט או כנגד החזרה המוצר יינתן שובר זיכוי.

זיכוי זה יהיה תקף לשנתיים ממועד ההחזרה, לאחר מועד זה לא יכובד הזיכוי. במידה והזיכוי אבד/נגנב/הושחת לא יוחלף הזיכוי ולא יתאפשר מתן זיכוי אחר ו/או פיצוי בגינו.

הזיכוי יינתן בהתאם למחיר ששולם בפועל.

ביטול עסקה:

. ביטול עסקה יעשה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 (להלן: “חוק הגנת הצרכן”) והתקנות שהותקנו על פיו. הפירוט להלן אינו בא להתנות או להחליף את הוראות החוק והוא לנוחיותכם בלבד. בכל מקרה בו ישנה סתירה בין האמור להלן לבין הוראות החוק, הוראות החוק גוברות.

הינך רשאי לבטל עסקה עד 14 ימים מיום קבלת המוצר, או מיום קבלת המסמך המכיל את פרטי רכישת המוצר, לפי המאוחר מביניהם.

 עסקאות שאינן ניתנות לביטול על ידי הצרכן – ברכישת מוצרים מסוימים, לא ניתן יהיה לבטל את ההזמנה, לרבות כמפורט בסעיף 14ג(ד) לחוק הגנת הצרכן:

א. טובין פסידים;

ב. שירותי הארחה, נסיעה, חופש או בילוי, אם מועד ביטול העסקה חל בתוך שבעה ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן;

ג. “מידע” כהגדרתו בחוק המחשבים, תשנ”ה-1995;

ד. טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה (כגון מוצרי דפוס);

ה. טובין הניתנים להקלטה, לשעתוק או לשכפול, שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.

 ביטול העסקה יעשה טלפונית מול נציג אתר טויס טראק ובכתב באמצעות הדואר האלקטרוני info@toystruck.co.il. ביטול לא יוכר על סמך שיחת טלפון ו/או הבטחה של נציג זה או אחר, אלא במייל חוזר המאשר את קבלת הודעת הביטול (להלן: “הודעת אישור ביטול העסקה”). עליך לצרף להודעת ביטול העסקה קבלה/אישור הזמנה המעיד על עצם ביצוע העסקה עם החברה או הוכחה אחרת, לשביעות רצון החברה, לגבי עצם ביצוע העסקה, מועדה, הסכום ששולם בעדה ואמצעי התשלום.

8.5. בהודעת אישור ביטול עסקה מפעילת האתר תציין את סכום הקרדיט לשימוש באתר לו אתה זכאי עקב ביטול העסקה (סכום שישמש אותך לרכישה באתר, ללא תאריך תוקף). ככל וברצונך לקבל החזר כספי לחשבונך עליך לשלוח מייל חוזר, כמפורט בהודעת אישור ביטול העסקה.

8.6. חשוב לדעת! את המוצר יש להחזיר באריזתו המקורית. כמו כן, לא ניתן להחזיר פריט בודד שנרכש כחלק מערכה, אלא רק את הערכה כולה על כל פריטיה.

8.7. אם סיבת ביטול העסקה היא עקב פגם או אי-התאמה לפרטי ההזמנה, לא ייגבו דמי ביטול, והמוצר יוחזר על חשבון מפעילת האתר, וזאת לאחר שיוכח לשביעות רצון החברה כי המוצר אכן פגום או אינו מתאים לפרטי ההזמנה. על אף האמור, ככל והמוצר הוחזר לחברה ויימצא ע”י החברה כי המוצר הינו תקין, החזרת המוצר תהיה על חשבונו של הלקוח, וכרטיס האשראי של הלקוח יחויב בעלות המשלוח.

במקרה של ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה, מפעילת האתר תחזיר בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם, ככל ששולם, תבטל את החיוב בשל העסקה, תמסור עותק מהודעת ביטול החיוב ולא תגבה מהלקוח סכום כלשהו, אך רשאית לגבות דמי טיפול בסך 5% מערך העסקה או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם וזאת מבלי לגרוע מיתר זכויותיה בהתאם להוראות החוק. הביטול כפוף לכך שלא נעשה שימוש במוצר ולהחזרתו על חשבון הרוכש לכתובת החרושת 26 אשדוד, באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.

8.8. במידה והחזרת מוצר באמצעות משלוח, אנו ממליצים לארוז את המוצר באופן כזה שלא יינזק. כל נזק שייגרם למוצר במהלך שילוחו לחברה יהיה באחריותך בלבד.

8.9. החזר כספי – חשוב לדעת!

8.9.1. ההחזר הכספי יועבר אליך בהתאם לדין, ואך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה.

8.9.2. לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט. בעלי כרטיסי דיירקט זכאים לקבלת קרדיט לשימוש באתר בלבד.

8.10. מוצר שיצא לשילוח לבית הלקוח כמוהו כמוצר שהתקבל, היה וסירב הלקוח לקבל את החבילה יהיה בכך משום הוראה למשלח להחזיר המוצר לחברה, על חשבונו של הלקוח, וכרטיס האשראי של הלקוח יחויב בעלות המשלוח.

לפרטים נוספים שירות לקוחות (טלפוני) ישמח לסייע לכם בשעות הפעילות: א’ – ה’ בין השעות 08:00-17:00 בטלפון 123* או בדוא”ל office@toystruck.co.il.

התשלום באתר Toys Truck הינו תשלום מאובטח בטכנולוגיית SSL.

המתבצע בדף חיצוני של ספק הסליקה Icredit.

 

קטגוריות נוספות שלנו

תינוקות

כלי נגינה ומוסיקה

בובות ומטבחים

גלגלים

משחקי חצר וספורט

כלי תחבורה ושלט רחוק

משחקי קופסה ויצירה

אקשן

חזרה לבית ספר

מוצרים עד 50 ₪

מבצעים

ימי הולדת

0
0
סל קניות
סל הקניות ריקחזור לחנות
×
דילוג לתוכן