התאם והשלם

משחק מלהיב לתרגול, לזיהוי ולהתאמת צורות וצבעים

המשחק מסייע לפיתוח יכולת ההתאמה החזותית וההבחנה ותורם להבנת תהליך, פירוק השלם לגורמים והרכבתו מחדש.

בכל סדרה ארבעה כרטיסים: כרטיס עם צורה מושלמת ושלושה כרטיסים שבהם חלקי הצורה. על השחקנים למצוא את החלקים החסרים של הצורות ולצבור סדרות רבות ככל האפשר.

איך משחקים?

מחלקים את שנים-עשר הכרטיסים המרכזיים בין המשתתפים שווה בשווה. את יתר הכרטיסים מניחים הפוך במרכז, והם הקופה.

כל משתתף לוקח בתורו כרטיס מהקופה ובוחן את הצורה שבו. אם הצורה מתאימה בצבעה, בגודלה ובצורתה לאחד הכרטיסים שברשותו, ישמור את הכרטיס אצלו, והתור עובר למשתתף הבא. אם לא – יחזיר את הכרטיס לקופה, והתור עובר למשתתף הבא.

אפשרות משחק נוספת:

מערבבים היטב את כל הכרטיסים ומחלקים לכל משתתף ארבעה כרטיסים. את יתר הכרטיסים מניחים הפוך במרכז, והם הקופה.

המשתתפים בוחנים את הכרטיסים שבידיהם ובודקים מהן הצורות החסרות להם כדי להשלים סדרה (על פי הצורות שבלוח העזר). כל משתתף פונה בתורו לאחד המשתתפים, מתאר לו את הכרטיס הדרוש לו ושואל אותו אם הוא ברשותו. לדוגמה: האם יש בידך כרטיס עם עיגול צהוב גדול? אם הכרטיס מצוי בידי חברך – כעת הוא שלך! גם התור עדיין שלך, ולכן המשך לשאול שאלות ונסה לזכות בכרטיס נוסף. אם הכרטיס אינו מצוי בידי חברך – טול כרטיס מהקופה, והתור עובר למשתתף הבא. המנצח: המשתתף שצבר את מספר הסדרות הרב ביותר.

מה בקופסה?

12 כרטיסים שבהם צורה שלמה

36 כרטיסים שבהם חלקי צורות

לוח עזר

גיל: 4-8

משתתפים: 1-4

 

 40.00

במלאי

* המחירים תקפים לרכישה באתר בלבד

משלוחים חינם לכל חלקי הארץ !

בקנייה מעל 199 ₪ ועד 3 ימי עסקים 

  • בקנייה מתחת ל-199 ₪ עלות המשלוח היא 30 ₪

משלוחים מהיום להיום  – עד 24 שעות  

ביישובים הנ"ל: באר יעקב 
ראשון לציון, נס ציונה, רחובות , בית דגן,  משמר השבעה,  נצר סירני, אירוס,  בית חנן , בית עובד, כפר הנגיד 

(*תקף בימי חול בלבד)

מדיניות החזרות

מדיניות ביטול עסקה והחזרת מוצרים 

החלפה והחזרת מוצרים:

זיכוי/החלפת מוצר יתבצע בצירוף חשבונית רכישה בלבד תוך 14 ימים מיום הרכישה.

זיכוי/החלפה יתאפשר רק על מוצרים שלא נפתחו מאריזתם המקורית, לא נפגמו ולא חלה הרעה מוחשית במוצר ובאריזתו ושלא נעשה בהם כל שימוש מכל סוג שהוא.

סכום הזיכוי יהיה זהה לסכום ששולם בפועל בעת רכישת הפריט או כנגד החזרה המוצר יינתן שובר זיכוי.

זיכוי זה יהיה תקף לשנתיים ממועד ההחזרה, לאחר מועד זה לא יכובד הזיכוי. במידה והזיכוי אבד/נגנב/הושחת לא יוחלף הזיכוי ולא יתאפשר מתן זיכוי אחר ו/או פיצוי בגינו.

הזיכוי יינתן בהתאם למחיר ששולם בפועל.

ביטול עסקה:

. ביטול עסקה יעשה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 (להלן: “חוק הגנת הצרכן”) והתקנות שהותקנו על פיו. הפירוט להלן אינו בא להתנות או להחליף את הוראות החוק והוא לנוחיותכם בלבד. בכל מקרה בו ישנה סתירה בין האמור להלן לבין הוראות החוק, הוראות החוק גוברות.

הינך רשאי לבטל עסקה עד 14 ימים מיום קבלת המוצר, או מיום קבלת המסמך המכיל את פרטי רכישת המוצר, לפי המאוחר מביניהם.

 עסקאות שאינן ניתנות לביטול על ידי הצרכן – ברכישת מוצרים מסוימים, לא ניתן יהיה לבטל את ההזמנה, לרבות כמפורט בסעיף 14ג(ד) לחוק הגנת הצרכן:

א. טובין פסידים;

ב. שירותי הארחה, נסיעה, חופש או בילוי, אם מועד ביטול העסקה חל בתוך שבעה ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן;

ג. “מידע” כהגדרתו בחוק המחשבים, תשנ”ה-1995;

ד. טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה (כגון מוצרי דפוס);

ה. טובין הניתנים להקלטה, לשעתוק או לשכפול, שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.

 ביטול העסקה יעשה טלפונית מול נציג אתר טויס טראק ובכתב באמצעות הדואר האלקטרוני info@toystruck.co.il. ביטול לא יוכר על סמך שיחת טלפון ו/או הבטחה של נציג זה או אחר, אלא במייל חוזר המאשר את קבלת הודעת הביטול (להלן: “הודעת אישור ביטול העסקה”). עליך לצרף להודעת ביטול העסקה קבלה/אישור הזמנה המעיד על עצם ביצוע העסקה עם החברה או הוכחה אחרת, לשביעות רצון החברה, לגבי עצם ביצוע העסקה, מועדה, הסכום ששולם בעדה ואמצעי התשלום.

8.5. בהודעת אישור ביטול עסקה מפעילת האתר תציין את סכום הקרדיט לשימוש באתר לו אתה זכאי עקב ביטול העסקה (סכום שישמש אותך לרכישה באתר, ללא תאריך תוקף). ככל וברצונך לקבל החזר כספי לחשבונך עליך לשלוח מייל חוזר, כמפורט בהודעת אישור ביטול העסקה.

8.6. חשוב לדעת! את המוצר יש להחזיר באריזתו המקורית. כמו כן, לא ניתן להחזיר פריט בודד שנרכש כחלק מערכה, אלא רק את הערכה כולה על כל פריטיה.

8.7. אם סיבת ביטול העסקה היא עקב פגם או אי-התאמה לפרטי ההזמנה, לא ייגבו דמי ביטול, והמוצר יוחזר על חשבון מפעילת האתר, וזאת לאחר שיוכח לשביעות רצון החברה כי המוצר אכן פגום או אינו מתאים לפרטי ההזמנה. על אף האמור, ככל והמוצר הוחזר לחברה ויימצא ע”י החברה כי המוצר הינו תקין, החזרת המוצר תהיה על חשבונו של הלקוח, וכרטיס האשראי של הלקוח יחויב בעלות המשלוח.

במקרה של ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה, מפעילת האתר תחזיר בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם, ככל ששולם, תבטל את החיוב בשל העסקה, תמסור עותק מהודעת ביטול החיוב ולא תגבה מהלקוח סכום כלשהו, אך רשאית לגבות דמי טיפול בסך 5% מערך העסקה או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם וזאת מבלי לגרוע מיתר זכויותיה בהתאם להוראות החוק. הביטול כפוף לכך שלא נעשה שימוש במוצר ולהחזרתו על חשבון הרוכש לכתובת החרושת 26 אשדוד, באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.

8.8. במידה והחזרת מוצר באמצעות משלוח, אנו ממליצים לארוז את המוצר באופן כזה שלא יינזק. כל נזק שייגרם למוצר במהלך שילוחו לחברה יהיה באחריותך בלבד.

8.9. החזר כספי – חשוב לדעת!

8.9.1. ההחזר הכספי יועבר אליך בהתאם לדין, ואך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה.

8.9.2. לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט. בעלי כרטיסי דיירקט זכאים לקבלת קרדיט לשימוש באתר בלבד.

8.10. מוצר שיצא לשילוח לבית הלקוח כמוהו כמוצר שהתקבל, היה וסירב הלקוח לקבל את החבילה יהיה בכך משום הוראה למשלח להחזיר המוצר לחברה, על חשבונו של הלקוח, וכרטיס האשראי של הלקוח יחויב בעלות המשלוח.

לפרטים נוספים שירות לקוחות (טלפוני) ישמח לסייע לכם בשעות הפעילות: א’ – ה’ בין השעות 08:00-17:00 בטלפון 123* או בדוא”ל office@toystruck.co.il.

התשלום באתר Toys Truck הינו תשלום מאובטח בטכנולוגיית SSL.

המתבצע בדף חיצוני של ספק הסליקה Icredit.

 

קטגוריות נוספות שלנו

תינוקות

כלי נגינה ומוסיקה

בובות ומטבחים

גלגלים

משחקי חצר וספורט

כלי תחבורה ושלט רחוק

משחקי קופסה ויצירה

אקשן

חזרה לבית ספר

מוצרים עד 50 ₪

מבצעים

ימי הולדת

0
0
סל קניות
סל הקניות ריקחזור לחנות
×
דילוג לתוכן